Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sat 28 Nov
kl 14:00 - 15:15
U-11/U-12, U-hall
 
Sun 29 Nov
kl 14:30 - 15:30
U-11 / U-12, Arena
 
Tue 1 Dec
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Thu 3 Dec
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tue 8 Dec
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Thu 10 Dec
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tue 15 Dec
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Thu 17 Dec
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tue 22 Dec
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Thu 24 Dec
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tue 29 Dec
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Thu 31 Dec
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tue 5 Jan 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Thu 7 Jan 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tue 12 Jan 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Thu 14 Jan 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tue 19 Jan 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Thu 21 Jan 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tue 26 Jan 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Thu 28 Jan 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tue 2 Feb 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Thu 4 Feb 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tue 9 Feb 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Thu 11 Feb 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tue 16 Feb 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Thu 18 Feb 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tue 23 Feb 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Thu 25 Feb 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tue 2 Mar 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Thu 4 Mar 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tue 9 Mar 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Thu 11 Mar 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tue 16 Mar 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 23 Mar 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sat 28 Nov
kl 14:00 - 15:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 26 Nov
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 24 Nov
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 19 Nov
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 17 Nov
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 12 Nov
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 10 Nov
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sun 8 Nov
kl 11:45 - 13:00
U-12, u-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 5 Nov
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 3 Nov
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sun 1 Nov
kl 11:45 - 13:00
U-12, u-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 29 Oct
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 27 Oct
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 24 Oct
kl 15:30 - 16:45
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 10 Oct
kl 16:45 - 18:00
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 3 Oct
kl 16:00 - 17:15
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Thu 1 Oct
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sun 27 Sep
kl 11:45 - 13:00
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 15:30 - 16:45
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 16:00 - 17:00
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sun 6 Sep
kl 13:00 - 14:00
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 5 Sep
kl 14:00 - 15:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 16:45 - 17:30
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sun 30 Aug
kl 16:15 - 17:30
Fri-is,Arena
$item.username  
  Les mer  
Sun 30 Aug
kl 14:45 - 16:00
Micro/Rekrutt, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 15:45 - 17:00
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 22 Aug
kl 15:15 - 16:30
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12 U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 14:00 - 15:00
U-11/U-12 U-hall
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline