Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 26 Nov
kl 18:00 - 19:00
U-13, Dalgård
 
Sat 28 Nov
kl 18:30 - 19:45
U-14, U-hall
 
Sun 29 Nov
kl 17:00 - 18:00
U-14, Arena
 
Mon 30 Nov
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 1 Dec
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Thu 3 Dec
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Mon 7 Dec
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 8 Dec
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Thu 10 Dec
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Mon 14 Dec
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 15 Dec
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Thu 17 Dec
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Mon 21 Dec
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 22 Dec
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Thu 24 Dec
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Mon 28 Dec
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 29 Dec
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Thu 31 Dec
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Mon 4 Jan 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 5 Jan 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Thu 7 Jan 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Mon 11 Jan 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 12 Jan 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Thu 14 Jan 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Mon 18 Jan 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 19 Jan 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Thu 21 Jan 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Mon 25 Jan 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 26 Jan 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Thu 28 Jan 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Mon 1 Feb 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 2 Feb 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Thu 4 Feb 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Mon 8 Feb 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 9 Feb 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Thu 11 Feb 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Mon 15 Feb 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 16 Feb 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Thu 18 Feb 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Mon 22 Feb 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 23 Feb 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Thu 25 Feb 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Mon 1 Mar 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 2 Mar 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Thu 4 Mar 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Mon 8 Mar 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 9 Mar 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Thu 11 Mar 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Mon 15 Mar 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 16 Mar 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Thu 18 Mar 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 25 Mar 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 26 Nov
kl 18:00 - 19:00
U-13, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Tue 24 Nov
kl 15:45 - 17:00
U-13, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 23 Nov
kl 19:30 - 20:30
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 19 Nov
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Tue 17 Nov
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 16 Nov
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 12 Nov
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Tue 10 Nov
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 9 Nov
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 7 Nov
kl 17:00 - 18:00
U-14, Arena
$item.username  
  Les mer  
Thu 5 Nov
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Tue 3 Nov
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 2 Nov
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 29 Oct
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Tue 27 Oct
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 26 Oct
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 24 Oct
kl 17:00 - 18:15
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 19:30 - 20:30
U-14, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 1 Oct
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 28 Sep
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sun 27 Sep
kl 16:00 - 17:15
U-14, Arena
$item.username  
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 18:30 - 19:45
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 14:45 - 15:45
U-14, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 17:00 - 18:15
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 3 Sep
kl 15:45 - 16:45
U-14, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 29 Aug
kl 16:45 - 18:00
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sun 23 Aug
kl 12:00 - 13:15
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 19:30 - 20:30
U-14, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 15:45 - 17:00
U-13/U-14 U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tue 11 Aug
kl 15:45 - 17:00
U-13/U-14 U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 15:30 - 16:45
UH. U-14/U-13
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline