Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 20 Oct
kl 17:45 - 18:30
Micro - Arena
Micro/Rekrutt  
Wed 20 Oct
kl 18:30 - 19:15
Mini - Arena
Mini  
Wed 20 Oct
kl 20:45 - 21:45
U15 - Dalgård
Trening U15  
Thu 21 Oct
kl 15:45 - 16:45
U14 - Arena
Trening U14  
Thu 21 Oct
kl 16:45 - 17:30
U13/U12 - Arena
Trening U13  
Thu 21 Oct
kl 22:00 - 23:00
OB - Uhall
Trening Old Boys  
Fri 22 Oct
kl 08:00 - 22:00
U13 Cup Hamar
Trening U13  
Fri 22 Oct
kl 15:45 - 17:00
U15 - Uhall
Trening U15  
Fri 22 Oct
kl 18:00 - 19:30
U12/U11 - Dalgård
Trening U 12  
Sat 23 Oct
kl 08:00 - 22:00
U13 - Cup Hamar
Trening U13  
Sat 23 Oct
kl 09:00 - 10:00
FRIIS - Uhall
Leangen Ishockeyklubb  
Sat 23 Oct
kl 12:45 - 13:45
U11 - Uhall
Trening U11  
Sat 23 Oct
kl 13:45 - 14:45
Mini - Uhall
Mini  
Sun 24 Oct
kl 08:00 - 22:00
U13 - Cup Hamar
Trening U13  
Sun 24 Oct
kl 18:30 - 19:45
U14 - Kamp - Arena
Trening U14  
Wed 27 Oct
kl 17:45 - 18:30
Micro - Arena
Micro/Rekrutt  
Wed 27 Oct
kl 18:30 - 19:15
Mini - Arena
Mini  
Wed 3 Nov
kl 17:45 - 18:30
Micro - Arena
Micro/Rekrutt  
Wed 3 Nov
kl 18:30 - 19:15
Mini - Arena
Mini  
Wed 10 Nov
kl 17:45 - 18:30
Micro - Arena
Micro/Rekrutt  
Wed 10 Nov
kl 18:30 - 19:15
Mini - Arena
Mini  
Wed 17 Nov
kl 17:45 - 18:30
Micro - Arena
Micro/Rekrutt  
Wed 17 Nov
kl 18:30 - 19:15
Mini - Arena
Mini  
Wed 24 Nov
kl 17:45 - 18:30
Micro - Arena
Micro/Rekrutt  
Wed 24 Nov
kl 18:30 - 19:15
Mini - Arena
Mini  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 19 Oct
kl 20:15 - 21:15
U15/U14 - Uhall
Trening U15  
  Les mer  
Mon 18 Oct
kl 18:30 - 19:15
U15/U14 - Uhall
Trening U15  
  Les mer  
Mon 18 Oct
kl 17:45 - 18:30
U11 - Uhall
Trening U11  
  Les mer  
Mon 18 Oct
kl 16:45 - 17:30
Mini - Uhall
Mini  
  Les mer  
Mon 18 Oct
kl 15:45 - 16:45
U13/U12 - Uhall
Trening U13  
  Les mer  
Sun 17 Oct
kl 18:30 - 19:45
U14 - Uhall
Trening U14  
  Les mer  
Sun 17 Oct
kl 18:30 - 19:45
U13/U12 - Arena
Trening U13  
  Les mer  
Sun 17 Oct
kl 16:00 - 17:00
U11 - Uhall
Trening U11  
  Les mer  
Sun 17 Oct
kl 15:45 - 16:45
Mini - Arena
Mini  
  Les mer  
Sun 17 Oct
kl 13:00 - 14:45
U15 - Kamp - Dalgård
Trening U15  
  Les mer  
Sun 17 Oct
kl 10:15 - 11:15
Micro - Arena
Micro/Rekrutt  
  Les mer  
Sat 16 Oct
kl 18:00 - 19:45
U15 - Kamp - Arena
Trening U15  
  Les mer  
Sat 16 Oct
kl 17:15 - 18:30
U13/U12 - Dalgård
Trening U13  
  Les mer  
Fri 15 Oct
kl 19:45 - 21:00
U14 - Dalgård
Trening U14  
  Les mer  
Fri 15 Oct
kl 18:45 - 19:30
U13/U12 - Dalgård
Trening U13  
  Les mer  
Fri 15 Oct
kl 18:00 - 18:45
U11 - Dalgård
Trening U11  
  Les mer  
Fri 15 Oct
kl 15:45 - 16:45
U15 - Uhall
Trening U15  
  Les mer  
Fri 15 Oct
kl 12:15 - 15:30
Friis m/kølle og puck - Dalgård
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Fri 15 Oct
kl 11:15 - 15:30
Friis m/Kølle og Puck - Arena
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Thu 14 Oct
kl 22:00 - 23:00
OB - Uhall
Trening Old Boys  
  Les mer  
Thu 14 Oct
kl 16:45 - 17:30
U13/U12 - Arena
Trening U13  
  Les mer  
Thu 14 Oct
kl 15:45 - 16:45
U14 - Arena
Trening U14  
  Les mer  
Thu 14 Oct
kl 09:00 - 12:00
Friis m/kølle og puck - Dalgård
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 22:00 - 23:00
OB - Kamp - Dalgård
Trening Old Boys  
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 20:45 - 21:45
U15 - Dalgård
Trening U15  
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 18:30 - 19:15
Mini - Arena
Mini  
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 17:45 - 18:30
Micro - Arena
Micro/Rekrutt  
  Les mer  
Wed 13 Oct
kl 12:30 - 15:30
Friis m/kølle og puck - Dalgård
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Tue 12 Oct
kl 20:15 - 21:15
U15/U14 - Uhall
Trening U15  
  Les mer  
Tue 12 Oct
kl 09:00 - 12:00
Friis m/kølle og puck - Dalgård
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 18:30 - 19:15
U15 - Uhall
Trening U15  
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 17:45 - 18:30
U11 - Uhall
Trening U11  
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 16:45 - 17:30
Mini - Uhall
Mini  
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 15:45 - 16:45
U13/U12 - Uhall
Trening U13  
  Les mer  
Mon 11 Oct
kl 12:30 - 15:30
Friis m/kølle og puck - Dalgård
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Sun 10 Oct
kl 14:00 - 15:00
U11 - Uhall
Trening U11  
  Les mer  
Sun 10 Oct
kl 14:00 - 15:15
U15 - Dalgård
Trening U15  
  Les mer  
Sun 10 Oct
kl 08:00 - 20:00
U14 - Cup Timrå
Trening U14  
  Les mer  
Sat 9 Oct
kl 12:45 - 13:45
Micro - Uhall
Micro/Rekrutt  
  Les mer  
Sat 9 Oct
kl 09:00 - 10:00
Mini - Uhall
Mini  
  Les mer  
Sat 9 Oct
kl 08:00 - 20:00
U14 - Cup Timrå
Trening U14  
  Les mer  
Fri 8 Oct
kl 15:45 - 17:00
U15 - Uhall
Trening U15  
  Les mer  
Fri 8 Oct
kl 08:00 - 20:00
U14 - Cup Timrå
Trening U14  
  Les mer  
Thu 7 Oct
kl 22:00 - 23:00
OB - Uhall
Trening Old Boys  
  Les mer  
Thu 7 Oct
kl 16:45 - 17:30
U13/U12 - Arena
Trening U13  
  Les mer  
Thu 7 Oct
kl 16:00 - 21:00
U14 - Cup Timrå
Trening U14  
  Les mer  
Thu 7 Oct
kl 15:45 - 16:45
U15 - Arena
Trening U15  
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 22:00 - 23:00
OB - KAMP - Dalgård
Trening Old Boys  
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 20:45 - 21:45
U14 - Dalgård
Trening U14  
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 18:30 - 19:15
Mini - Arena
Mini  
  Les mer  
Wed 6 Oct
kl 17:45 - 18:30
Micro - Arena
Micro/Rekrutt  
  Les mer  
Tue 5 Oct
kl 20:15 - 21:15
U15 - Uhall
Trening U15  
  Les mer  
Mon 4 Oct
kl 18:30 - 19:15
U14 - Uhall
Trening U14  
  Les mer  
Mon 4 Oct
kl 17:45 - 18:30
U11 - Uhall
Trening U11  
  Les mer  
Mon 4 Oct
kl 16:45 - 17:30
Mini - Uhall
Mini  
  Les mer  
Mon 4 Oct
kl 15:45 - 16:45
U13/U12 - Uhall
Trening U13  
  Les mer  
Sun 3 Oct
kl 17:00 - 18:15
U-14 - Arena - Kamp
Trening U14  
  Les mer  
Sun 3 Oct
kl 13:45 - 15:00
U11 - Dalgård
Trening U11  
  Les mer  
Sat 2 Oct
kl 15:30 - 16:15
U11 - Uhall
Trening U11  
  Les mer  
Sat 2 Oct
kl 12:45 - 13:45
Micro - Uhall
Micro/Rekrutt  
  Les mer  
Sat 2 Oct
kl 09:00 - 10:00
Mini - Uhall
Mini  
  Les mer  
Fri 1 Oct
kl 18:45 - 19:30
U13/U12 - Dalgård
Trening U13  
  Les mer  
Fri 1 Oct
kl 18:15 - 20:00
U-15 - Arena - Kamp
Trening U15  
  Les mer  
Fri 1 Oct
kl 18:00 - 18:45
U11 - Dalgård
Trening U11  
  Les mer  
Fri 1 Oct
kl 15:45 - 17:00
U-14 - Uhall
Trening U14  
  Les mer  
Thu 30 Sep
kl 22:00 - 23:00
OB - Uhall
Trening Old Boys  
  Les mer  
Thu 30 Sep
kl 16:45 - 17:30
U13/U12 - Arena
Trening U13  
  Les mer  
Thu 30 Sep
kl 15:45 - 16:45
U-15 - Arena
Trening U15  
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 20:45 - 21:45
U15 - Dalgård
Trening U15  
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 18:30 - 19:15
Mini - Arena
Mini  
  Les mer  
Wed 29 Sep
kl 17:45 - 18:30
Micro - Arena
Micro/Rekrutt  
  Les mer  
Tue 28 Sep
kl 20:15 - 21:15
U14 - Uhall
Trening U14  
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 18:30 - 19:15
U15 - Uhall
Trening U15  
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 17:45 - 18:30
U11 - Uhall
Trening U11  
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 16:45 - 17:30
Mini - Uhall
Mini  
  Les mer  
Mon 27 Sep
kl 15:45 - 16:45
U13/U12 - Uhall
Trening U13  
  Les mer  
Sun 26 Sep
kl 10:30 - 11:45
U-12/U-11 - Arena
Trening U 12  
  Les mer  
Sun 26 Sep
kl 09:00 - 10:15
U-15 - Arena
Trening U15  
  Les mer  
Sat 25 Sep
kl 18:30 - 19:45
U-13 - Kamp - Uhall
Trening U13  
  Les mer  
Sat 25 Sep
kl 14:00 - 15:15
Mini - U-hall
Mini  
  Les mer  
Sat 25 Sep
kl 12:45 - 13:45
Micro - U-hall
Micro/Rekrutt  
  Les mer  
Sat 25 Sep
kl 09:00 - 10:00
U-14 - U-Hall
Trening U14  
  Les mer  
Fri 24 Sep
kl 18:45 - 19:30
U-14 - Dalgård
Trening U14  
  Les mer  
Fri 24 Sep
kl 18:00 - 18:45
U-11 - Dalgård
Trening U11  
  Les mer  
Fri 24 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-15 - Uhall
Trening U15  
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 22:00 - 23:00
OB - Uhall
Trening Old Boys  
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 16:45 - 17:30
U-13/U-12 - Arena
Trening U13  
  Les mer  
Thu 23 Sep
kl 15:45 - 16:45
U-14 - Arena
Trening U14  
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 22:00 - 23:00
OB - Kamp - Dalgård
Trening Old Boys  
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 20:45 - 21:45
U-15 - Dalgård
Trening U15  
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 18:30 - 19:15
Mini - Arena
Mini  
  Les mer  
Wed 22 Sep
kl 17:45 - 18:30
Micro - Arena
Micro/Rekrutt  
  Les mer  
Tue 21 Sep
kl 20:15 - 21:15
U-15/U-14 - U-hall
Trening U15  
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 18:30 - 19:15
U-15/U-14 - U-hall
Trening U15  
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 17:45 - 18:30
U-11 - U-Hall
Trening U11  
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 16:45 - 17:30
Mini - U-hall
Mini  
  Les mer  
Mon 20 Sep
kl 15:45 - 16:45
U-13/U-12 - Uhall
Trening U13  
  Les mer  
Sun 19 Sep
kl 14:15 - 15:15
U-15 - Arena
  Les mer  
Sun 19 Sep
kl 13:00 - 14:00
U-14 - Arena
  Les mer  
Sun 19 Sep
kl 11:45 - 12:45
U-13/U-12 - Arena
  Les mer  
Sat 18 Sep
kl 18:30 - 19:45
U-15/U-14 - Arena
  Les mer  
Sat 18 Sep
kl 17:00 - 18:15
U-13/U-12 - Arena
  Les mer  
Sat 18 Sep
kl 15:30 - 16:45
U-11 - Arena
  Les mer  
Sat 18 Sep
kl 14:00 - 15:15
Mini - Arena
  Les mer  
Sat 18 Sep
kl 12:45 - 13:45
Micro - U-hall
  Les mer  
Sat 18 Sep
kl 09:00 - 10:00
MV Trening hele klubben
  Les mer  
Fri 17 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-14 - U-Hall
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 16:45 - 17:30
U-13/U-12 - Arena
  Les mer  
Thu 16 Sep
kl 15:45 - 16:45
U-11 - Arena
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 20:45 - 21:45
U15 - Dalgård
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 18:30 - 19:15
Mini - Arena
  Les mer  
Wed 15 Sep
kl 17:45 - 18:30
Micro - Arena
  Les mer  
Tue 14 Sep
kl 20:15 - 21:15
U-15/U-14 - U-hall
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 18:30 - 19:15
U-15/U-14 - Uhall
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 17:45 - 18:30
U-11 - U-hall
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 16:45 - 17:30
Mini - U-hall
  Les mer  
Mon 13 Sep
kl 15:45 - 16:45
U13/U12 - U-hall
Trening U13  
  Les mer  
Fri 25 Jun
kl 18:45 - 19:45
Målvaktstrening
  Les mer  
Fri 25 Jun
kl 17:30 - 18:30
U-14/U-15, Ungdomshall
  Les mer  
Thu 24 Jun
kl 21:00 - 22:00
Friis, U-hall
  Les mer  
Wed 23 Jun
kl 16:15 - 17:15
U11 - U12 - U13, uhall
  Les mer  
Mon 21 Jun
kl 15:00 - 16:00
Fri-is, U-Hall
  Les mer  
Fri 18 Jun
kl 18:45 - 19:45
Målvaktstrening
  Les mer  
Fri 18 Jun
kl 17:30 - 18:30
U-14/U-15, Ungdomshall
  Les mer  
Thu 17 Jun
kl 21:00 - 22:00
Friis, U-hall
  Les mer  
Wed 16 Jun
kl 16:15 - 17:15
U11 - U12 - U13, uhall
  Les mer  
Mon 14 Jun
kl 15:00 - 16:00
Fri-is, U-Hall
  Les mer  
Fri 11 Jun
kl 18:45 - 19:45
Målvaktstrening
  Les mer  
Fri 11 Jun
kl 17:30 - 18:30
Friis, Ungdomshall
  Les mer  
Thu 10 Jun
kl 21:00 - 22:00
Friis, U-hall
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 16:15 - 17:15
U11 - U12 - U13, uhall
  Les mer  
Mon 7 Jun
kl 15:00 - 16:00
Fri-is, U-Hall
  Les mer  
Fri 4 Jun
kl 17:30 - 18:30
U-14/U-15, Ungdomshall
  Les mer  
Fri 4 Jun
kl 15:00 - 16:00
U-11/U-12/U-13 Friis UH
  Les mer  
Thu 3 Jun
kl 21:00 - 22:00
Friis UH
  Les mer  
Wed 2 Jun
kl 16:15 - 17:15
U-11/U-12/U-13 Friis UH
  Les mer  
Mon 31 May
kl 15:00 - 16:00
Fri-is, U-Hall
  Les mer  
Fri 28 May
kl 18:45 - 19:45
U-14/U-15, Ungdomshall
  Les mer  
Fri 28 May
kl 17:30 - 18:30
U-11/U-12/U-13 Friis UH
  Les mer  
Thu 27 May
kl 21:00 - 22:00
Friis UH
  Les mer  
Wed 26 May
kl 16:15 - 17:15
U-11/U-12/U-13 Friis UH
  Les mer  
Fri 21 May
kl 17:30 - 18:30
U-11/U-12/U-13 Friis UH
  Les mer  
Fri 21 May
kl 15:00 - 16:00
U-14/15 Friis UH
  Les mer  
Thu 20 May
kl 21:00 - 22:00
Friis UH
  Les mer  
Wed 19 May
kl 16:15 - 17:15
U-11/U-12/U-13 Friis UH
  Les mer  
Fri 14 May
kl 17:30 - 19:45
U-14/U-15, Ungdomshall
  Les mer  
Wed 12 May
kl 16:15 - 17:15
U-11/U-12/U-13 Friis UH
  Les mer  
Mon 10 May
kl 15:00 - 16:00
Fri-is, U-Hall
  Les mer  
Fri 7 May
kl 17:30 - 18:30
U-14/U-15, Friis Ungdomshall
  Les mer  
Fri 7 May
kl 15:00 - 16:00
U-11/U-12/U-13 Friis UH
  Les mer  
Thu 6 May
kl 21:00 - 22:00
Friis UH
  Les mer  
Wed 5 May
kl 16:15 - 17:15
U-11/U-12/U-13 Friis UH
  Les mer  
Mon 3 May
kl 15:00 - 16:00
Friis, U-hall
  Les mer  
Sun 2 May
kl 20:00 - 22:00
U-15, Arena
  Les mer  
Sun 2 May
kl 16:30 - 18:00
U-14, Arena
  Les mer  
Sun 2 May
kl 15:15 - 16:15
U-13, Arena
  Les mer  
Sun 2 May
kl 14:00 - 15:00
U-11/U-12, Arena
  Les mer  
Sun 2 May
kl 12:45 - 13:45
MIcro, Arena
  Les mer  
Sun 2 May
kl 11:30 - 12:30
Micro, Arena
  Les mer  
Sun 2 May
kl 10:15 - 11:15
Mini arena
  Les mer  
Sun 2 May
kl 09:00 - 10:00
Friis
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 18:15 - 19:00
U-13/U-14 U-hall
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
  Les mer  
Fri 30 Apr
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 18:15 - 19:15
U-14, U-hall
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
  Les mer  
Thu 29 Apr
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 20:45 - 21:45
U-15, Arena
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 18:30 - 19:15
Micro, Arena
  Les mer  
Wed 28 Apr
kl 17:45 - 18:30
Micro, Arena
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 19:30 - 20:30
U-14, Arena
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12 U-hall
  Les mer  
Tue 27 Apr
kl 15:45 - 16:45
U-13, Arena
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 20:45 - 21:45
U-15, Arena
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 19:30 - 20:30
U-13/14, U-hall
  Les mer  
Mon 26 Apr
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
  Les mer  
Fri 23 Apr
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
  Les mer  
Thu 22 Apr
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
  Les mer  
Wed 21 Apr
kl 19:30 - 20:30
U-13/U-14 Arena
  Les mer  
Wed 21 Apr
kl 18:30 - 19:15
Micro, Arena
  Les mer  
Wed 21 Apr
kl 17:45 - 18:30
Micro, Arena
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline