Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 24 Sep
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 24 Sep
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 24 Sep
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 24 Sep
kl 20:45 - 21:45
U-15, Dalgård
 
Thu 24 Sep
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 25 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 26 Sep
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Sat 26 Sep
kl 14:30 - 15:45
KAMP U12, LIHK - RIHK3, Arena
 
Sat 26 Sep
kl 15:30 - 16:45
Mini, U-hall
 
Sat 26 Sep
kl 16:00 - 17:15
KAMP U13, LIHK - Astor blå, Arena
 
Sat 26 Sep
kl 17:00 - 18:15
KAMP U-14/15, LIHK1 - LIHK2 , U-hall
 
Sat 26 Sep
kl 18:30 - 19:45
Fri-is, U-Hall
 
Sun 27 Sep
kl 09:00 - 10:00
Fri-is, U-Hall
 
Sun 27 Sep
kl 11:45 - 13:00
U-11/U-12, U-hall
 
Sun 27 Sep
kl 13:45 - 15:00
Kamp U-13, Astor Burgunder - LIHK, Dalgård
 
Sun 27 Sep
kl 16:00 - 17:15
U-14, Arena
 
Sun 27 Sep
kl 19:00 - 20:15
Fri-is, Arena
 
Mon 28 Sep
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 28 Sep
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 28 Sep
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 29 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 29 Sep
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 29 Sep
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 30 Sep
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 30 Sep
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 1 Oct
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 1 Oct
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 1 Oct
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 1 Oct
kl 20:45 - 21:45
U-15, Dalgård
 
Thu 1 Oct
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 2 Oct
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 3 Oct
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 5 Oct
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 5 Oct
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 5 Oct
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 6 Oct
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 6 Oct
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 6 Oct
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 7 Oct
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 7 Oct
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 8 Oct
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 8 Oct
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 8 Oct
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 8 Oct
kl 20:45 - 21:45
U-15, Dalgård
 
Thu 8 Oct
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 9 Oct
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 10 Oct
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 12 Oct
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 12 Oct
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 12 Oct
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 13 Oct
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 13 Oct
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 13 Oct
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 14 Oct
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 14 Oct
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 15 Oct
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 15 Oct
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 15 Oct
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 15 Oct
kl 20:45 - 21:45
U-15, Dalgård
 
Thu 15 Oct
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 16 Oct
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 17 Oct
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 19 Oct
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 19 Oct
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 19 Oct
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 20 Oct
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 20 Oct
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 20 Oct
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 21 Oct
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 21 Oct
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 22 Oct
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 22 Oct
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 22 Oct
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 22 Oct
kl 20:45 - 21:45
U-15, Dalgård
 
Thu 22 Oct
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 23 Oct
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 24 Oct
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 26 Oct
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 26 Oct
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 26 Oct
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 27 Oct
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 27 Oct
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 27 Oct
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 28 Oct
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 28 Oct
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 29 Oct
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 29 Oct
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 29 Oct
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 29 Oct
kl 20:45 - 21:45
U-15, Dalgård
 
Thu 29 Oct
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 30 Oct
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 31 Oct
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 2 Nov
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 2 Nov
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 2 Nov
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 3 Nov
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 3 Nov
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 3 Nov
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 4 Nov
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 4 Nov
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 5 Nov
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 5 Nov
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 5 Nov
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 5 Nov
kl 20:45 - 21:45
U-15, Dalgård
 
Thu 5 Nov
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 6 Nov
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 7 Nov
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 9 Nov
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 9 Nov
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 9 Nov
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 10 Nov
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 10 Nov
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 10 Nov
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 11 Nov
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 11 Nov
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 12 Nov
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 12 Nov
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 12 Nov
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 12 Nov
kl 20:45 - 21:45
U-15, Dalgård
 
Thu 12 Nov
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 13 Nov
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 14 Nov
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 16 Nov
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 16 Nov
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 16 Nov
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 17 Nov
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 17 Nov
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 17 Nov
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 18 Nov
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 18 Nov
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 19 Nov
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 19 Nov
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 19 Nov
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 19 Nov
kl 20:45 - 21:45
U-15, Dalgård
 
Thu 19 Nov
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 20 Nov
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 21 Nov
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 23 Nov
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 23 Nov
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 23 Nov
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 24 Nov
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 24 Nov
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 24 Nov
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 25 Nov
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 25 Nov
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 26 Nov
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 26 Nov
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 26 Nov
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 26 Nov
kl 20:45 - 21:45
U-15, Dalgård
 
Thu 26 Nov
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 27 Nov
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 28 Nov
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 30 Nov
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 30 Nov
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 30 Nov
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 1 Dec
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 1 Dec
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 1 Dec
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 2 Dec
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 2 Dec
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 3 Dec
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 3 Dec
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 3 Dec
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 3 Dec
kl 20:45 - 21:45
U-15, Dalgård
 
Thu 3 Dec
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 4 Dec
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 5 Dec
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 7 Dec
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 7 Dec
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 7 Dec
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 8 Dec
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 8 Dec
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 8 Dec
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 9 Dec
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 9 Dec
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 10 Dec
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 10 Dec
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 10 Dec
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 10 Dec
kl 20:45 - 21:45
U-15, Dalgård
 
Thu 10 Dec
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 11 Dec
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 12 Dec
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 14 Dec
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 14 Dec
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 14 Dec
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 15 Dec
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 15 Dec
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 15 Dec
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 16 Dec
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 16 Dec
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 17 Dec
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 17 Dec
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 17 Dec
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 17 Dec
kl 20:45 - 21:45
U-15, Dalgård
 
Thu 17 Dec
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 18 Dec
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 19 Dec
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 21 Dec
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 21 Dec
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 21 Dec
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 23 Sep
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 19:30 - 20:30
U-15, Arena
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Sun 30 Aug
kl 16:15 - 17:30
Fri-is,Arena
$item.username  
  Les mer  
Sun 30 Aug
kl 14:45 - 16:00
Micro/Rekrutt, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sun 30 Aug
kl 11:45 - 13:00
Mini, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sun 30 Aug
kl 09:00 - 10:00
Fri-is, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 29 Aug
kl 18:45 - 21:00
Treningskamp U-15/ U-16, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sat 29 Aug
kl 16:45 - 18:00
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 29 Aug
kl 14:00 - 15:30
U-13, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 15:45 - 17:00
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 20:45 - 21:45
U-15, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Thu 27 Aug
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Sun 23 Aug
kl 13:30 - 14:45
U-15, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sun 23 Aug
kl 12:00 - 13:15
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sun 23 Aug
kl 10:30 - 11:45
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sun 23 Aug
kl 09:00 - 10:15
FRI-IS UH
$item.username  
  Les mer  
Sat 22 Aug
kl 16:45 - 19:30
U-14/U-15 Treningskamp U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 22 Aug
kl 15:15 - 16:30
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 22 Aug
kl 14:30 - 15:30
Mini, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sat 22 Aug
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sat 22 Aug
kl 09:00 - 10:15
FRI-IS UH
$item.username  
  Les mer  
Fri 21 Aug
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 20:45 - 21:45
U-15, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Thu 20 Aug
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 19:30 - 20:30
U-14, Arena
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12 U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 15:45 - 17:00
U-13/U-14 U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sun 16 Aug
kl 21:00 - 22:00
Oldboys U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sun 16 Aug
kl 19:00 - 20:15
U-12/U-13 Arena
$item.username  
  Les mer  
Sun 16 Aug
kl 16:15 - 18:30
U-14/U-15 Treningskamp U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 19:45 - 21:00
U-13/U-14 U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 18:15 - 19:30
U-15 U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 14:00 - 15:00
U-11/U-12 U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 15 Aug
kl 12:00 - 13:00
MINI arena
$item.username  
  Les mer  
Fri 14 Aug
kl 15:45 - 17:00
U-15/U-14 Arena
$item.username  
  Les mer  
Thu 13 Aug
kl 20:45 - 21:45
U-15, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Thu 13 Aug
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12/U-13 Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 11 Aug
kl 18:30 - 19:45
U-15 U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tue 11 Aug
kl 15:45 - 17:00
U-13/U-14 U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 10 Aug
kl 19:30 - 20:30
U-15 U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sun 9 Aug
kl 20:00 - 22:00
Friis UH
$item.username  
  Les mer  
Sun 9 Aug
kl 10:45 - 11:45
U-15 U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 19:45 - 21:00
Friis
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 15:30 - 16:45
UH. U-14/U-13
$item.username  
  Les mer  
Sat 8 Aug
kl 09:00 - 10:15
UH. U-15
$item.username  
  Les mer  
Fri 7 Aug
kl 12:00 - 13:00
UH. Friis med kølle & puck
$item.username  
  Les mer  
Thu 6 Aug
kl 14:30 - 15:30
UH. Friis med kølle & puck
$item.username  
  Les mer  
Wed 5 Aug
kl 13:15 - 14:15
UH. Friis med kølle og puck
$item.username  
  Les mer  
Tue 4 Aug
kl 12:00 - 13:00
UH. Friis med kølle & puck
$item.username  
  Les mer  
Wed 20 May
kl 18:00 - 18:45
Mini - Arena
$item.username  
  Les mer  
Wed 20 May
kl 17:15 - 18:00
Mini - Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 19 May
kl 20:15 - 21:15
U15 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Tue 19 May
kl 18:30 - 19:15
U11 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Tue 19 May
kl 15:45 - 16:45
U13 - Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 19 May
kl 15:45 - 17:00
U14 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Sat 16 May
kl 12:00 - 13:00
Mikro - Arena
$item.username  
  Les mer  
Fri 15 May
kl 18:15 - 19:00
Mini - Arena
$item.username  
  Les mer  
Fri 15 May
kl 15:45 - 17:00
U15 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Thu 14 May
kl 20:30 - 21:45
U15 - Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Thu 14 May
kl 19:15 - 20:15
U14 - Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Thu 14 May
kl 16:45 - 17:30
U13 - Arena
$item.username  
  Les mer  
Thu 14 May
kl 15:45 - 16:45
U12 - Arena
$item.username  
  Les mer  
Wed 13 May
kl 18:00 - 18:45
Mini - Arena
$item.username  
  Les mer  
Wed 13 May
kl 17:15 - 18:00
Mini - Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 12 May
kl 20:15 - 21:15
U15 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Tue 12 May
kl 18:30 - 19:15
U11 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Tue 12 May
kl 15:45 - 17:00
U14 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Tue 12 May
kl 15:45 - 16:45
U13 - Arena
$item.username  
  Les mer  
Mon 11 May
kl 19:15 - 20:30
U14 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Mon 11 May
kl 19:00 - 20:00
U13 - Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Mon 11 May
kl 18:00 - 19:00
U12 - Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Mon 11 May
kl 17:00 - 18:00
U11 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Sat 9 May
kl 12:00 - 13:00
Mikro - Arena
$item.username  
  Les mer  
Fri 8 May
kl 18:15 - 19:00
Mini - Arena
$item.username  
  Les mer  
Fri 8 May
kl 15:45 - 17:00
U15 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Thu 7 May
kl 20:30 - 21:45
U15 - Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Thu 7 May
kl 19:15 - 20:15
U14 - Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Thu 7 May
kl 16:45 - 17:30
U13 - Arena
$item.username  
  Les mer  
Thu 7 May
kl 15:45 - 16:45
U12 - Arena
$item.username  
  Les mer  
Wed 6 May
kl 18:00 - 18:45
Mini - Arena
$item.username  
  Les mer  
Wed 6 May
kl 17:15 - 18:00
Mini - Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 5 May
kl 20:15 - 21:15
U15 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Tue 5 May
kl 18:30 - 19:15
U11 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Tue 5 May
kl 15:45 - 17:00
U14 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Tue 5 May
kl 15:45 - 16:45
U13 - Arena
$item.username  
  Les mer  
Mon 4 May
kl 19:15 - 20:30
U14 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Mon 4 May
kl 19:00 - 20:00
U13 - Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Mon 4 May
kl 18:00 - 19:00
U12 - Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Mon 4 May
kl 17:00 - 18:00
U11 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Sat 2 May
kl 12:00 - 13:00
Mikro - Arena
$item.username  
  Les mer  
Fri 1 May
kl 18:15 - 19:00
Mini - Arena
$item.username  
  Les mer  
Fri 1 May
kl 15:45 - 17:00
U15 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Thu 30 Apr
kl 20:30 - 21:45
U15 - Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Thu 30 Apr
kl 19:15 - 20:15
U14 - Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Thu 30 Apr
kl 16:45 - 17:30
U13 - Arena
$item.username  
  Les mer  
Thu 30 Apr
kl 15:45 - 16:45
U12 - Arena
$item.username  
  Les mer  
Wed 29 Apr
kl 18:00 - 18:45
Mini - Arena
$item.username  
  Les mer  
Wed 29 Apr
kl 17:15 - 18:00
Mini - Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 28 Apr
kl 20:15 - 21:15
U15 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Tue 28 Apr
kl 18:30 - 19:15
U11 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Tue 28 Apr
kl 15:45 - 17:00
U14 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Tue 28 Apr
kl 15:45 - 16:45
U13 - Arena
$item.username  
  Les mer  
Mon 27 Apr
kl 19:15 - 20:30
U14 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Mon 27 Apr
kl 19:00 - 20:00
U13 - Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Mon 27 Apr
kl 18:00 - 19:00
U12 - Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Mon 27 Apr
kl 17:00 - 18:00
U11 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Sat 25 Apr
kl 12:00 - 13:00
Mikro - Arena
$item.username  
  Les mer  
Fri 24 Apr
kl 18:15 - 19:00
Mini - Arena
$item.username  
  Les mer  
Fri 24 Apr
kl 15:45 - 17:00
U15 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Thu 23 Apr
kl 20:30 - 21:45
U15 - Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Thu 23 Apr
kl 19:15 - 20:15
U14 - Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Thu 23 Apr
kl 16:45 - 17:30
U13 - Arena
$item.username  
  Les mer  
Thu 23 Apr
kl 15:45 - 16:45
U12 - Arena
$item.username  
  Les mer  
Wed 22 Apr
kl 18:00 - 18:45
Mini - Arena
$item.username  
  Les mer  
Wed 22 Apr
kl 17:15 - 18:00
Mini - Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 21 Apr
kl 20:15 - 21:15
U15 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Tue 21 Apr
kl 18:30 - 19:15
U11 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Tue 21 Apr
kl 15:45 - 17:00
U14 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Tue 21 Apr
kl 15:45 - 16:45
U13 - Arena
$item.username  
  Les mer  
Mon 20 Apr
kl 19:15 - 20:30
U14 - Uhall
$item.username  
  Les mer  
Mon 20 Apr
kl 19:00 - 20:00
U13 - Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Mon 20 Apr
kl 18:00 - 19:00
U12 - Dalgård
$item.username