Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 26 Nov
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 26 Nov
kl 16:45 - 17:30
Mini, Arena
 
Thu 26 Nov
kl 18:00 - 19:00
U-13, Dalgård
 
Thu 26 Nov
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Thu 26 Nov
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 27 Nov
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 28 Nov
kl 09:00 - 10:15
Mini, U-hall
 
Sat 28 Nov
kl 14:00 - 15:15
U-11/U-12, U-hall
 
Sat 28 Nov
kl 15:30 - 16:45
U-13, U-hall
 
Sat 28 Nov
kl 17:00 - 18:15
U-15, U-hall
 
Sat 28 Nov
kl 18:30 - 19:45
U-14, U-hall
 
Sun 29 Nov
kl 09:00 - 10:15
Mini, Arena
 
Sun 29 Nov
kl 10:30 - 11:45
2013, Arena
 
Sun 29 Nov
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Sun 29 Nov
kl 14:30 - 15:30
U-11 / U-12, Arena
 
Sun 29 Nov
kl 15:45 - 16:45
U-13, Arena
 
Sun 29 Nov
kl 17:00 - 18:00
U-14, Arena
 
Sun 29 Nov
kl 18:15 - 19:30
U-15, Arena
 
Mon 30 Nov
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 30 Nov
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 30 Nov
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 1 Dec
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 1 Dec
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 1 Dec
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 2 Dec
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 2 Dec
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 3 Dec
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 3 Dec
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 3 Dec
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 3 Dec
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Thu 3 Dec
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 4 Dec
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 5 Dec
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 7 Dec
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 7 Dec
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 7 Dec
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 8 Dec
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 8 Dec
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 8 Dec
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 9 Dec
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 9 Dec
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 10 Dec
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 10 Dec
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 10 Dec
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 10 Dec
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Thu 10 Dec
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 11 Dec
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 12 Dec
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 14 Dec
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 14 Dec
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 14 Dec
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 15 Dec
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 15 Dec
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 15 Dec
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 16 Dec
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 16 Dec
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 17 Dec
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 17 Dec
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 17 Dec
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 17 Dec
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Thu 17 Dec
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 18 Dec
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 19 Dec
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 21 Dec
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 21 Dec
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 21 Dec
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 22 Dec
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 22 Dec
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 22 Dec
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 23 Dec
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 23 Dec
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 24 Dec
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 24 Dec
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 24 Dec
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 24 Dec
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Thu 24 Dec
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 25 Dec
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 26 Dec
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 28 Dec
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 28 Dec
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 28 Dec
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 29 Dec
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 29 Dec
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 29 Dec
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 30 Dec
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 30 Dec
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 31 Dec
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 31 Dec
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 31 Dec
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 31 Dec
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Thu 31 Dec
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 1 Jan 2021
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 2 Jan 2021
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 4 Jan 2021
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 4 Jan 2021
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 4 Jan 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 5 Jan 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 5 Jan 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 5 Jan 2021
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 6 Jan 2021
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 6 Jan 2021
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 7 Jan 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 7 Jan 2021
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 7 Jan 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 7 Jan 2021
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Thu 7 Jan 2021
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 8 Jan 2021
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 9 Jan 2021
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 11 Jan 2021
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 11 Jan 2021
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 11 Jan 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 12 Jan 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 12 Jan 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 12 Jan 2021
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 13 Jan 2021
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 13 Jan 2021
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 14 Jan 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 14 Jan 2021
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 14 Jan 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 14 Jan 2021
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Thu 14 Jan 2021
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 15 Jan 2021
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 16 Jan 2021
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 18 Jan 2021
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 18 Jan 2021
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 18 Jan 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 19 Jan 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 19 Jan 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 19 Jan 2021
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 20 Jan 2021
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 20 Jan 2021
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 21 Jan 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 21 Jan 2021
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 21 Jan 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 21 Jan 2021
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Thu 21 Jan 2021
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 22 Jan 2021
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 23 Jan 2021
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 25 Jan 2021
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 25 Jan 2021
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 25 Jan 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 26 Jan 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 26 Jan 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 26 Jan 2021
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 27 Jan 2021
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 27 Jan 2021
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 28 Jan 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 28 Jan 2021
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 28 Jan 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 28 Jan 2021
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Thu 28 Jan 2021
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 29 Jan 2021
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 30 Jan 2021
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 1 Feb 2021
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 1 Feb 2021
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 1 Feb 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 2 Feb 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 2 Feb 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 2 Feb 2021
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 3 Feb 2021
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 3 Feb 2021
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 4 Feb 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 4 Feb 2021
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 4 Feb 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 4 Feb 2021
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Thu 4 Feb 2021
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 5 Feb 2021
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 6 Feb 2021
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 8 Feb 2021
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 8 Feb 2021
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 8 Feb 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 9 Feb 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 9 Feb 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 9 Feb 2021
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 10 Feb 2021
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 10 Feb 2021
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 11 Feb 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 11 Feb 2021
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 11 Feb 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 11 Feb 2021
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Thu 11 Feb 2021
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 12 Feb 2021
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 13 Feb 2021
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 15 Feb 2021
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 15 Feb 2021
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Mon 15 Feb 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tue 16 Feb 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tue 16 Feb 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tue 16 Feb 2021
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Wed 17 Feb 2021
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Wed 17 Feb 2021
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Thu 18 Feb 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Thu 18 Feb 2021
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Thu 18 Feb 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Thu 18 Feb 2021
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Thu 18 Feb 2021
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fri 19 Feb 2021
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Sat 20 Feb 2021
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Mon 22 Feb 2021
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Mon 22 Feb 2021
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 25 Nov
kl 18:30 - 19:15
2013, Arena
Mini  
  Les mer  
Mon 23 Nov
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Wed 18 Nov
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Mon 16 Nov
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Wed 11 Nov
kl 18:30 - 19:15
Mini + 2013, Arena
Mini  
  Les mer  
Mon 9 Nov
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Wed 4 Nov
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Mon 2 Nov
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Wed 28 Oct
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Mon 26 Oct
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Wed 21 Oct
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Mon 19 Oct
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Sat 17 Oct
kl 17:45 - 19:45
KAMP U-15A, Leangen - Skedsmo, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sat 17 Oct
kl 14:00 - 15:15
KAMP U-11, LIHK - Astor Burgunder, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 17 Oct
kl 12:00 - 13:00
U12/U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sat 17 Oct
kl 09:00 - 10:15
Friis, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Fri 16 Oct
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 19:30 - 20:30
U-14, Arena
$item.username  
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Sun 11 Oct
kl 10:15 - 11:30
U-13, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sun 11 Oct
kl 09:00 - 10:00
Fri-is, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 10 Oct
kl 18:15 - 19:30
U-14/U-15, Ungdomshall
$item.username  
  Les mer  
Sat 10 Oct
kl 16:45 - 18:00
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 10 Oct
kl 14:00 - 15:00
Micro/Rekrutt, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Fri 9 Oct
kl 18:00 - 18:45
Mini, Arena
$item.username  
  Les mer  
Fri 9 Oct
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Wed 7 Oct
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Wed 7 Oct
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Sun 4 Oct
kl 18:45 - 20:00
Kamp RIHK - LIHK 2 U15, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sun 4 Oct
kl 15:45 - 18:30
Friis Arena
$item.username  
  Les mer  
Sun 4 Oct
kl 12:45 - 14:00
Kamp Astor -LIHK U12, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Sun 4 Oct
kl 10:15 - 13:00
Mini, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sun 4 Oct
kl 09:00 - 10:00
Fri-is UH
$item.username  
  Les mer  
Sat 3 Oct
kl 18:30 - 19:45
Fri-is UH
$item.username  
  Les mer  
Sat 3 Oct
kl 16:00 - 17:15
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sat 3 Oct
kl 14:30 - 15:45
Kamp LIHK - RIHK U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sat 3 Oct
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sat 3 Oct
kl 09:00 - 10:15
Fri-is UH
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Fri 2 Oct
kl 19:45 - 21:00
Astor 2 - LIHK 2 U-15, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Fri 2 Oct
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 1 Oct
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 1 Oct
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 1 Oct
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Thu 1 Oct
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Thu 1 Oct
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Wed 30 Sep
kl 17:15 - 18:00
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 28 Sep
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 28 Sep
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Mon 28 Sep
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Sun 27 Sep
kl 19:00 - 20:15
Fri-is, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sun 27 Sep
kl 16:00 - 17:15
U-14, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sun 27 Sep
kl 13:45 - 15:00
Kamp U-13, Astor Burgunder - LIHK, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Sun 27 Sep
kl 11:45 - 13:00
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sun 27 Sep
kl 09:00 - 10:00
Fri-is, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 26 Sep
kl 18:30 - 19:45
Fri-is, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 26 Sep
kl 17:00 - 18:15
KAMP U-14/15, LIHK1 - LIHK2 , U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 26 Sep
kl 16:00 - 17:15
KAMP U13, LIHK - Astor blå, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sat 26 Sep
kl 15:30 - 16:45
Mini, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 26 Sep
kl 14:30 - 15:45
KAMP U12, LIHK - RIHK3, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sat 26 Sep
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Fri 25 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Thu 24 Sep
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 18:30 - 19:45
U-15, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 15:00 - 16:00
U-13, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 13:45 - 15:00
U 14/15 kamp Astor - LIHK07, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 13:00 - 14:00
Kamp U 12 RIHK 1 - LIHK, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 12:00 - 13:15
Mini, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sun 20 Sep
kl 09:00 - 10:15
Fri-is, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 18:30 - 19:45
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 15:30 - 16:45
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 09:00 - 10:15
Fri-is, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 19:30 - 20:30
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 17:15 - 20:00
Leangen U-15 - Nidaros U-16, Treningskamp, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 16:00 - 17:00
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 14:45 - 15:45
U-14, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 13:30 - 14:30
Mini, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 10:15 - 11:15
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sun 13 Sep
kl 09:00 - 10:00
Fri-is, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 18:30 - 20:00
Fri-is, Arena
$item.username  
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 17:00 - 18:15
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 14:00 - 15:00
Fri-is, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Sat 12 Sep
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Thu 10 Sep
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Sun 6 Sep
kl 18:45 - 20:00
U-13, Arena
$item.username