Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tor 26 Nov
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tor 26 Nov
kl 16:45 - 17:30
Mini, Arena
 
Tor 26 Nov
kl 18:00 - 19:00
U-13, Dalgård
 
Tor 26 Nov
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Tor 26 Nov
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fre 27 Nov
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Lør 28 Nov
kl 09:00 - 10:15
Mini, U-hall
 
Lør 28 Nov
kl 14:00 - 15:15
U-11/U-12, U-hall
 
Lør 28 Nov
kl 15:30 - 16:45
U-13, U-hall
 
Lør 28 Nov
kl 17:00 - 18:15
U-15, U-hall
 
Lør 28 Nov
kl 18:30 - 19:45
U-14, U-hall
 
Søn 29 Nov
kl 09:00 - 10:15
Mini, Arena
 
Søn 29 Nov
kl 10:30 - 11:45
2013, Arena
 
Søn 29 Nov
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Søn 29 Nov
kl 14:30 - 15:30
U-11 / U-12, Arena
 
Søn 29 Nov
kl 15:45 - 16:45
U-13, Arena
 
Søn 29 Nov
kl 17:00 - 18:00
U-14, Arena
 
Søn 29 Nov
kl 18:15 - 19:30
U-15, Arena
 
Man 30 Nov
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Man 30 Nov
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Man 30 Nov
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tir 1 Des
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tir 1 Des
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tir 1 Des
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Ons 2 Des
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Ons 2 Des
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Tor 3 Des
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tor 3 Des
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Tor 3 Des
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Tor 3 Des
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Tor 3 Des
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fre 4 Des
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Lør 5 Des
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Man 7 Des
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Man 7 Des
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Man 7 Des
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tir 8 Des
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tir 8 Des
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tir 8 Des
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Ons 9 Des
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Ons 9 Des
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Tor 10 Des
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tor 10 Des
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Tor 10 Des
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Tor 10 Des
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Tor 10 Des
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fre 11 Des
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Lør 12 Des
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Man 14 Des
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Man 14 Des
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Man 14 Des
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tir 15 Des
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tir 15 Des
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tir 15 Des
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Ons 16 Des
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Ons 16 Des
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Tor 17 Des
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tor 17 Des
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Tor 17 Des
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Tor 17 Des
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Tor 17 Des
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fre 18 Des
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Lør 19 Des
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Man 21 Des
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Man 21 Des
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Man 21 Des
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tir 22 Des
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tir 22 Des
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tir 22 Des
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Ons 23 Des
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Ons 23 Des
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Tor 24 Des
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tor 24 Des
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Tor 24 Des
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Tor 24 Des
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Tor 24 Des
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fre 25 Des
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Lør 26 Des
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Man 28 Des
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Man 28 Des
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Man 28 Des
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tir 29 Des
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tir 29 Des
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tir 29 Des
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Ons 30 Des
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Ons 30 Des
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Tor 31 Des
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tor 31 Des
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Tor 31 Des
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Tor 31 Des
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Tor 31 Des
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fre 1 Jan 2021
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Lør 2 Jan 2021
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Man 4 Jan 2021
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Man 4 Jan 2021
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Man 4 Jan 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tir 5 Jan 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tir 5 Jan 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tir 5 Jan 2021
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Ons 6 Jan 2021
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Ons 6 Jan 2021
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Tor 7 Jan 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tor 7 Jan 2021
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Tor 7 Jan 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Tor 7 Jan 2021
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Tor 7 Jan 2021
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fre 8 Jan 2021
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Lør 9 Jan 2021
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Man 11 Jan 2021
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Man 11 Jan 2021
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Man 11 Jan 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tir 12 Jan 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tir 12 Jan 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tir 12 Jan 2021
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Ons 13 Jan 2021
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Ons 13 Jan 2021
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Tor 14 Jan 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tor 14 Jan 2021
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Tor 14 Jan 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Tor 14 Jan 2021
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Tor 14 Jan 2021
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fre 15 Jan 2021
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Lør 16 Jan 2021
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Man 18 Jan 2021
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Man 18 Jan 2021
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Man 18 Jan 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tir 19 Jan 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tir 19 Jan 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tir 19 Jan 2021
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Ons 20 Jan 2021
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Ons 20 Jan 2021
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Tor 21 Jan 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tor 21 Jan 2021
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Tor 21 Jan 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Tor 21 Jan 2021
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Tor 21 Jan 2021
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fre 22 Jan 2021
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Lør 23 Jan 2021
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Man 25 Jan 2021
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Man 25 Jan 2021
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Man 25 Jan 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tir 26 Jan 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tir 26 Jan 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tir 26 Jan 2021
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Ons 27 Jan 2021
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Ons 27 Jan 2021
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Tor 28 Jan 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tor 28 Jan 2021
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Tor 28 Jan 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Tor 28 Jan 2021
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Tor 28 Jan 2021
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fre 29 Jan 2021
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Lør 30 Jan 2021
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Man 1 Feb 2021
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Man 1 Feb 2021
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Man 1 Feb 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tir 2 Feb 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tir 2 Feb 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tir 2 Feb 2021
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Ons 3 Feb 2021
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Ons 3 Feb 2021
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Tor 4 Feb 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tor 4 Feb 2021
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Tor 4 Feb 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Tor 4 Feb 2021
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Tor 4 Feb 2021
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fre 5 Feb 2021
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Lør 6 Feb 2021
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Man 8 Feb 2021
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Man 8 Feb 2021
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Man 8 Feb 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tir 9 Feb 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tir 9 Feb 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tir 9 Feb 2021
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Ons 10 Feb 2021
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Ons 10 Feb 2021
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Tor 11 Feb 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tor 11 Feb 2021
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Tor 11 Feb 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Tor 11 Feb 2021
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Tor 11 Feb 2021
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fre 12 Feb 2021
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Lør 13 Feb 2021
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Man 15 Feb 2021
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Man 15 Feb 2021
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Man 15 Feb 2021
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
 
Tir 16 Feb 2021
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
 
Tir 16 Feb 2021
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
 
Tir 16 Feb 2021
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
 
Ons 17 Feb 2021
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
 
Ons 17 Feb 2021
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
Tor 18 Feb 2021
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
 
Tor 18 Feb 2021
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
 
Tor 18 Feb 2021
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
 
Tor 18 Feb 2021
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
 
Tor 18 Feb 2021
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
 
Fre 19 Feb 2021
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
 
Lør 20 Feb 2021
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
 
Man 22 Feb 2021
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
Man 22 Feb 2021
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons 25 Nov
kl 18:30 - 19:15
2013, Arena
Mini  
  Les mer  
Man 23 Nov
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Ons 18 Nov
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Man 16 Nov
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Ons 11 Nov
kl 18:30 - 19:15
Mini + 2013, Arena
Mini  
  Les mer  
Man 9 Nov
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Ons 4 Nov
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Man 2 Nov
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Ons 28 Okt
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Man 26 Okt
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Ons 21 Okt
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Man 19 Okt
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Lør 17 Okt
kl 17:45 - 19:45
KAMP U-15A, Leangen - Skedsmo, Arena
$item.username  
  Les mer  
Lør 17 Okt
kl 14:00 - 15:15
KAMP U-11, LIHK - Astor Burgunder, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Lør 17 Okt
kl 12:00 - 13:00
U12/U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Lør 17 Okt
kl 09:00 - 10:15
Friis, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Fre 16 Okt
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 15 Okt
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 15 Okt
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 15 Okt
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Tor 15 Okt
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tor 15 Okt
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Ons 14 Okt
kl 19:30 - 20:30
U-14, Arena
$item.username  
  Les mer  
Ons 14 Okt
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Ons 14 Okt
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tir 13 Okt
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tir 13 Okt
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tir 13 Okt
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Man 12 Okt
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Man 12 Okt
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Man 12 Okt
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Søn 11 Okt
kl 10:15 - 11:30
U-13, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Søn 11 Okt
kl 09:00 - 10:00
Fri-is, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Lør 10 Okt
kl 18:15 - 19:30
U-14/U-15, Ungdomshall
$item.username  
  Les mer  
Lør 10 Okt
kl 16:45 - 18:00
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Lør 10 Okt
kl 14:00 - 15:00
Micro/Rekrutt, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Fre 9 Okt
kl 18:00 - 18:45
Mini, Arena
$item.username  
  Les mer  
Fre 9 Okt
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 8 Okt
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 8 Okt
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 8 Okt
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Tor 8 Okt
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tor 8 Okt
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Ons 7 Okt
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Ons 7 Okt
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tir 6 Okt
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tir 6 Okt
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tir 6 Okt
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Man 5 Okt
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Man 5 Okt
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Man 5 Okt
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Søn 4 Okt
kl 18:45 - 20:00
Kamp RIHK - LIHK 2 U15, Arena
$item.username  
  Les mer  
Søn 4 Okt
kl 15:45 - 18:30
Friis Arena
$item.username  
  Les mer  
Søn 4 Okt
kl 12:45 - 14:00
Kamp Astor -LIHK U12, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Søn 4 Okt
kl 10:15 - 13:00
Mini, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Søn 4 Okt
kl 09:00 - 10:00
Fri-is UH
$item.username  
  Les mer  
Lør 3 Okt
kl 18:30 - 19:45
Fri-is UH
$item.username  
  Les mer  
Lør 3 Okt
kl 16:00 - 17:15
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Lør 3 Okt
kl 14:30 - 15:45
Kamp LIHK - RIHK U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Lør 3 Okt
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Lør 3 Okt
kl 09:00 - 10:15
Fri-is UH
Leangen Ishockeyklubb  
  Les mer  
Fre 2 Okt
kl 19:45 - 21:00
Astor 2 - LIHK 2 U-15, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Fre 2 Okt
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 1 Okt
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 1 Okt
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 1 Okt
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Tor 1 Okt
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tor 1 Okt
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Ons 30 Sep
kl 17:15 - 18:00
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tir 29 Sep
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tir 29 Sep
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tir 29 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Man 28 Sep
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Man 28 Sep
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Man 28 Sep
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Søn 27 Sep
kl 19:00 - 20:15
Fri-is, Arena
$item.username  
  Les mer  
Søn 27 Sep
kl 16:00 - 17:15
U-14, Arena
$item.username  
  Les mer  
Søn 27 Sep
kl 13:45 - 15:00
Kamp U-13, Astor Burgunder - LIHK, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Søn 27 Sep
kl 11:45 - 13:00
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Søn 27 Sep
kl 09:00 - 10:00
Fri-is, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Lør 26 Sep
kl 18:30 - 19:45
Fri-is, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Lør 26 Sep
kl 17:00 - 18:15
KAMP U-14/15, LIHK1 - LIHK2 , U-hall
$item.username  
  Les mer  
Lør 26 Sep
kl 16:00 - 17:15
KAMP U13, LIHK - Astor blå, Arena
$item.username  
  Les mer  
Lør 26 Sep
kl 15:30 - 16:45
Mini, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Lør 26 Sep
kl 14:30 - 15:45
KAMP U12, LIHK - RIHK3, Arena
$item.username  
  Les mer  
Lør 26 Sep
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Fre 25 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 24 Sep
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 24 Sep
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 24 Sep
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Tor 24 Sep
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tor 24 Sep
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Ons 23 Sep
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Ons 23 Sep
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tir 22 Sep
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tir 22 Sep
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tir 22 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Man 21 Sep
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Man 21 Sep
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Man 21 Sep
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Søn 20 Sep
kl 18:30 - 19:45
U-15, Arena
$item.username  
  Les mer  
Søn 20 Sep
kl 15:00 - 16:00
U-13, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Søn 20 Sep
kl 13:45 - 15:00
U 14/15 kamp Astor - LIHK07, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Søn 20 Sep
kl 13:00 - 14:00
Kamp U 12 RIHK 1 - LIHK, Arena
$item.username  
  Les mer  
Søn 20 Sep
kl 12:00 - 13:15
Mini, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Søn 20 Sep
kl 09:00 - 10:15
Fri-is, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Lør 19 Sep
kl 18:30 - 19:45
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Lør 19 Sep
kl 15:30 - 16:45
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Lør 19 Sep
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Lør 19 Sep
kl 09:00 - 10:15
Fri-is, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Fre 18 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 17 Sep
kl 22:00 - 23:00
Oldboys, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 17 Sep
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 17 Sep
kl 18:00 - 19:00
U-14, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Tor 17 Sep
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tor 17 Sep
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Ons 16 Sep
kl 19:30 - 20:30
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Ons 16 Sep
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Ons 16 Sep
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tir 15 Sep
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tir 15 Sep
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tir 15 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Man 14 Sep
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Man 14 Sep
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Man 14 Sep
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Søn 13 Sep
kl 17:15 - 20:00
Leangen U-15 - Nidaros U-16, Treningskamp, Arena
$item.username  
  Les mer  
Søn 13 Sep
kl 16:00 - 17:00
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Søn 13 Sep
kl 14:45 - 15:45
U-14, Arena
$item.username  
  Les mer  
Søn 13 Sep
kl 13:30 - 14:30
Mini, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Søn 13 Sep
kl 10:15 - 11:15
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Søn 13 Sep
kl 09:00 - 10:00
Fri-is, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Lør 12 Sep
kl 18:30 - 20:00
Fri-is, Arena
$item.username  
  Les mer  
Lør 12 Sep
kl 17:00 - 18:15
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Lør 12 Sep
kl 14:00 - 15:00
Fri-is, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Lør 12 Sep
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Fre 11 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 10 Sep
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 10 Sep
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tor 10 Sep
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Ons 9 Sep
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Ons 9 Sep
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tir 8 Sep
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tir 8 Sep
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tir 8 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Man 7 Sep
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Man 7 Sep
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Man 7 Sep
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Søn 6 Sep
kl 18:45 - 20:00
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Søn 6 Sep
kl 15:45 - 17:00
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Søn 6 Sep
kl 14:15 - 15:30
Mini, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Søn 6 Sep
kl 13:00 - 14:00
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Søn 6 Sep
kl 09:00 - 10:00
Fri-is UH
$item.username  
  Les mer  
Lør 5 Sep
kl 19:45 - 21:00
Fri-is UH
$item.username  
  Les mer  
Lør 5 Sep
kl 14:00 - 15:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Lør 5 Sep
kl 09:00 - 10:15
Fri-is, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Fre 4 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-13, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 3 Sep
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 3 Sep
kl 16:45 - 17:30
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tor 3 Sep
kl 15:45 - 16:45
U-14, Arena
$item.username  
  Les mer  
Ons 2 Sep
kl 19:30 - 20:30
U-15, Arena
$item.username  
  Les mer  
Ons 2 Sep
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Ons 2 Sep
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tir 1 Sep
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tir 1 Sep
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tir 1 Sep
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Man 31 Aug
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Man 31 Aug
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Man 31 Aug
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Søn 30 Aug
kl 16:15 - 17:30
Fri-is,Arena
$item.username  
  Les mer  
Søn 30 Aug
kl 14:45 - 16:00
Micro/Rekrutt, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Søn 30 Aug
kl 11:45 - 13:00
Mini, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Søn 30 Aug
kl 09:00 - 10:00
Fri-is, U-Hall
$item.username  
  Les mer  
Lør 29 Aug
kl 18:45 - 21:00
Treningskamp U-15/ U-16, Arena
$item.username  
  Les mer  
Lør 29 Aug
kl 16:45 - 18:00
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Lør 29 Aug
kl 14:00 - 15:30
U-13, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Fre 28 Aug
kl 15:45 - 17:00
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 27 Aug
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 27 Aug
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tor 27 Aug
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Ons 26 Aug
kl 18:30 - 19:15
Mini, Arena
Mini  
  Les mer  
Ons 26 Aug
kl 17:45 - 18:30
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tir 25 Aug
kl 20:15 - 21:15
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tir 25 Aug
kl 18:30 - 19:15
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tir 25 Aug
kl 15:45 - 17:00
U-13 / U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Aug
kl 19:30 - 20:30
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Aug
kl 18:15 - 19:15
U-13, Dalgård
$item.username  
  Les mer  
Man 24 Aug
kl 17:15 - 18:15
Mini, U-hall
Mini  
  Les mer  
Søn 23 Aug
kl 13:30 - 14:45
U-15, Arena
$item.username  
  Les mer  
Søn 23 Aug
kl 12:00 - 13:15
U-14, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Søn 23 Aug
kl 10:30 - 11:45
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Søn 23 Aug
kl 09:00 - 10:15
FRI-IS UH
$item.username  
  Les mer  
Lør 22 Aug
kl 16:45 - 19:30
U-14/U-15 Treningskamp U-hall
$item.username  
  Les mer  
Lør 22 Aug
kl 15:15 - 16:30
U-11/U-12, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Lør 22 Aug
kl 14:30 - 15:30
Mini, Arena
$item.username  
  Les mer  
Lør 22 Aug
kl 12:00 - 13:00
Micro/Rekrutt, Arena
$item.username  
  Les mer  
Lør 22 Aug
kl 09:00 - 10:15
FRI-IS UH
$item.username  
  Les mer  
Fre 21 Aug
kl 15:45 - 17:00
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 20 Aug
kl 20:45 - 21:45
U-15, U-hall
$item.username  
  Les mer  
Tor 20 Aug
kl 16:45 - 17:30
U-13, Arena
$item.username  
  Les mer  
Tor 20 Aug
kl 15:45 - 16:45
U-11/U-12, Arena
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline